Titles you rated
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
WishRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 2.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
RememberRated ★ 2.5