Series
Ratings
34
The Beauty InsideRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 1.5
Empress KiRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5