Series
Ratings
42
D.P.Rated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0- DoubtRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0