Titles you rated
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
The River WildRated ★ 5.0
You've Got MailRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 1.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 5.0