Titles you rated
HauntRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
CallRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5