Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 4.0