Movies
Ratings
229
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.0
The Last GodfatherRated ★ 1.0
TakenRated ★ 3.0