Titles you rated
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Pokémon the Series: Sun & MoonRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0