Series
Ratings
20- JeongnyeonRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0- Jiseon Cinema Mind Season 2Rated ★ 5.0
- Jiseon Cinema MindRated ★ 5.0
Crime TriviaRated ★ 5.0
Crime TriviaRated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0