Movies
Ratings
509
The MasterRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 2.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.0
K-PAXRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The ApprenticeRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
Apocalypse NowRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
FriendRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 2.5