Titles you rated
MoebiusRated ★ 0.5
The DUFFRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 3.5
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The PostRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5