Titles you rated
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5