Titles you rated
American GangsterRated ★ 3.5
Land of BadRated ★ 3.5
Patriot GamesRated ★ 3.5
The Nice GuysRated ★ 3.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5
The Pig, the Snake and the PigeonRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Jingle All the WayRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0