Titles you rated
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 1.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 2.5
WatchmenRated ★ 2.5
RinguRated ★ 2.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
The SignalRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 2.5
RiddickRated ★ 3.5