Series
Ratings
77
SKY CastleRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 2.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5