Titles you rated
- Princess AgentsRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 2.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 2.0
Heroic Legend of Arslan: Dust Storm DanceRated ★ 2.0
TamiouRated ★ 3.0
Murdoch MysteriesRated ★ 4.0- 小さな巨人Rated ★ 2.5
BORDERRated ★ 1.0- Village Doctor Jumbo!!Rated ★ 3.0
- Prison OfficerRated ★ 2.0
SuitsRated ★ 1.5
Last ChanceRated ★ 3.0- Shitamachi Rocket Season 2Rated ★ 3.0
- Will This Love Is a Checkmate?Rated ★ 2.0
- Divorce ChaserRated ★ 2.0
The Detective is Way AheadRated ★ 2.0
Going My HomeRated ★ 3.5- Free and Easy: The Rookie Densuke HamasakiRated ★ 2.5
Good PartnerRated ★ 2.5
The New KingRated ★ 3.0