Titles you rated
ThirstRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0