Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Lockwood & Co.Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Disney Gallery / Star Wars: The MandalorianRated ★ 5.0
Marvel's The DefendersRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 4.0