Series
Ratings
67
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5- Mrs. DurianRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
DecoyRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0