Titles you rated
VeteranRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.5
Grace of MonacoRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.0