Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
You Were Never Really HereRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
The MechanicRated ★ 2.5
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
HannaRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.5
EqualsRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5