Series
Ratings
56
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5