Titles you rated
The WailingRated ★ 3.5
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Broken EmbracesRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 0.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 0.5
About TimeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Violeta Went to HeavenRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
GiaRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 4.0