Titles you rated
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Money GameRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0