Titles you rated
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- OrangeRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0