Movies
Ratings
1035
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
The Skin of SorrowRated ★ 4.0
CuriosaRated ★ 3.0
The Barber of SiberiaRated ★ 4.0
MichelangeloRated ★ 5.0
SpencerRated ★ 1.0
Red SorghumRated ★ 4.0
CrisisRated ★ 3.5
The FactoryRated ★ 2.0
The Sense of WonderRated ★ 2.5
DeliciousRated ★ 2.0
Agatha and the Truth of MurderRated ★ 2.5
ArbitrageRated ★ 3.5
Howards EndRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.5
Return to SenderRated ★ 2.5
A Perfect ManRated ★ 3.5
Angel of MineRated ★ 2.5
Love & FriendshipRated ★ 1.5
Easy VirtueRated ★ 2.0