Series
Ratings
15
The OfferRated ★ 4.5
Home FiresRated ★ 4.0
The Great FireRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 5.0
Major Season 1Rated ★ 3.5
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5
LastRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Rated GRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0