Movies
Ratings
560
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Inside the Mind of a DogRated ★ 4.5
Helter SkelterRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
Colorful Stage! The Movie: A Miku Who Can't SingRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 5.0
About FamilyRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0