Movies
Ratings
518- Detective Conan: The Scarlet AlibiRated ★ 4.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
No RegretRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Red SorghumRated ★ 3.5
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
100 Yen LoveRated ★ 3.5