Titles you rated
The ChaserRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5