Titles you rated
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
The Edge of SeventeenRated ★ 5.0
OrangeRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5- Yell For The Blue SkyRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
HannaRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 4.0
Dirty GrandpaRated ★ 4.5
The AccountantRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 5.0
Gantz:ORated ★ 5.0
It FollowsRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
August. EighthRated ★ 3.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0