Titles you rated
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
Cat Planet CutiesRated ★ 3.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0- BTOOOM!Rated ★ 3.5
- Soul EaterRated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 5.0
Girls und PanzerRated ★ 4.0
Roosevelt GameRated ★ 5.0- 流星ワゴンRated ★ 5.0
BonesRated ★ 5.0
Deka WankoRated ★ 1.0
ArrowRated ★ 3.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0