Series
Ratings
46
Knights Of Sidonia Battle For Planet NineRated ★ 4.0- Macross FRated ★ 3.0
- Super Dimention Fortress MACROSSRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
- KARASRated ★ 4.0
Graveyard KitaroRated ★ 4.0
Ushio and ToraRated ★ 4.0- GUN X SWORDRated ★ 5.0
- OVERMAN King GainerRated ★ 5.0
- Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 5.0
- Eureka Seven AORated ★ 2.0
- 勇者王ガオガイガーRated ★ 4.5
- Gatchaman Crowds InsightRated ★ 4.0
- Gatchaman CrowdsRated ★ 4.5
- ZetmanRated ★ 2.5
Gundam Build Fighters: TryRated ★ 3.5
Gundam Build FightersRated ★ 4.0- Valvrave the Liberator 1st SeasonRated ★ 2.5
- 幻魔大戦Rated ★ 4.0