Movies
Ratings
308
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 2.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Portrait of a BeautyRated ★ 2.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 1.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 1.0
The ReapingRated ★ 1.5