Titles you rated
HannibalRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.5
Color RushRated ★ 1.5
Burn the Stage: The MovieRated ★ 4.0- To My StarRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The SwordsmanRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0