Titles you rated
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 0.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0