Titles you rated
CloserRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5