Titles you rated
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Rocky IIIRated ★ 3.0
Rocky IIRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5