Series
Ratings
30
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
GothamRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0