Titles you rated
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The TyrantRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Kleo Season 1Rated ★ 5.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Hacks Season 1Rated ★ 5.0- Rough YardRated ★ 5.0
My Golden KidsRated ★ 5.0