Titles you rated
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
MineRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 2.0
Free!Rated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5