Movies
Ratings
550
Green BookRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 3.0