Movies
Ratings
106
The President's Last BangRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 1.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 1.0
FlubberRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0