Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 1.5
Space SweepersRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 4.0