Titles you rated
Little WomenRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 1.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
My Holo LoveRated ★ 1.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Arthdal ChroniclesRated ★ 1.0