Movies
Ratings
380
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
WishRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
JobsRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
Seoul VibeRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Army of the DeadRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5