Titles you rated
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Oh BrothersRated ★ 5.0
The Happy LifeRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 2.0
Gangs of New YorkRated ★ 5.0
AnacondaRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
Sad MovieRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 5.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 2.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 4.0