Titles you rated
The OutlawsRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 1.0
PredestinationRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Assassin's CreedRated ★ 0.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The GameRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 2.0