Series
Ratings
63
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
H2Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5