Titles you rated
Doona!Rated ★ 3.5
Cheer UpRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5